Радио

    Сейчас играет:


Слушать онлайн


Слушать в высоком качестве

Слушать в низком качестве


О.Torvald

О.Torvald — український гурт, що грає музику в стилі поп-панк. Гурт було засновано 2005 року в Полтаві. Вже за рік музиканти переїхали до Києва. У 2008-му вийшов альбом «O.Torvald — 2008», одразу після запису якого з гурту пішов барабанщик.

Історія створення гурту починається із дитячого знайомства Жені Галича з Денисом Мізюком (1994 р.). Велике бажання обох грати рок-н-ролл привело до появи в 1999 групи «Крут! Педалі», який проіснував до 2005 року.[1] 4 листопада 2005 року в Полтаві було засновано О.Torvald. Згодом, в 2006 році гурт переїхав до Києва, де музиканти винайняли приватний будинок, частину якого відвели під студію звукозапису.

Гурт почав брати участь у виступах на концертах та фестивалях, зокрема GBOB, Червона Рута, Перлини Сезону, Таврійські ігри и Ніч Незалежності.

Після запису дебютного альбому в 2008 році хлопці вийшли на радіо, телебачення, шпальти газет. Таким чином узяли участь у програмах на М1 (SHAKEанемо, Guten Morgen), Новому Каналі[2] (Beatlomania, Queen Must Go On), TET (Дивись!), репортажі і покази кліпу на MTV, Enter Music и Star TV, в ефірах на радіостанціях (Europa FM, Джем FM, Народне Радіо, Радіо Рокс) і публікації в друкованих виданнях (X3M, Open Mind, Mixer, Афiша та ін.) Зараз проходить підготовка до випуску другого альбому, та робота над кліпами до пісень з попереднього.

Склад

  • Євгеній «Галич» Галич (вокал)
  • Денис «Ден» Мизюк (гітара, вокал).
  • Олександр «Нечип» Нечипоренко (гітара).
  • Ігор «Злой» Одарюк (бас-гітара)
  • Саша Солоха — барабани
  • Микола Райда — DJ