Радио

    Сейчас играет:


Слушать онлайн


Слушать в высоком качестве

Слушать в низком качестве


Max Vatutin

Початком історії Тріо Макса Ватутіна можна вважати 13 травня 2010 року.

Саме цього дня Макс переміг у всеукраїнському конкурсі молодих гітаристів “Гітаризма”, що проходив у відомому столичному арт-клубі “44”. І вже за кілька тижнів відбулася перша репетиція тріо у нинішньому його складі:

Макс Ватутін - гітара, вокал;
Михайло Урісман - бас;
Юрій Захарчук - барабани і тарілки.

Серед значної кількості знайомих музикантів Максові вдалося підібрати саме тих, про яких тепер він з гордістю каже: “Так, це група моєї мрії!”. І не дарма,- перший сольний концерт тріо із двогодинною програмою пройшов з шаленим успіхом всього через місяць після першої репетиції! А це свідчить не тільки про високий рівень професіоналізму молодих музикантів, а й про схожість музичних смаків, відчуття стилю і спільне прагнення творити і дарувати слухачам нову музику, якої ті ще ніколи не чули.
Музика Тріо Макса Ватутіна - це така собі суміш із фанку, есід-джезу і прогресивного блюзу. На перший погляд поєднання досить дивне, бо ми звикли асоціювати фанк з хіп-хопом, джаз - із свінгом, а блюз - з рок-н-ролом. Насправді ж ці три стилі мають спільне коріння, і тому добре поєднуються, даючи дуже “смачні” плоди. Згадаймо таких гігантів світової музики, як Майлс Девіс, Гербі Генкок, Джон Скофілд, Маркус Міллер, Стіві Уандер, Біллі Кобем, Жако Пасторіус - всі вони, а ще багато інших, часто зверталися до подібних стилістичних сплавів, створюючи чарівну музику незвичайної краси.
Тріо Макса Ватутіна - гурт досить молодий і ще мало відомий, однак його учасники - це цілком сформовані та досвідчені музиканти, які до моменту створення тріо встигли пограти в багатьох гуртах і проектах, та й сьогодні продовжують співпрацювати з іншими колективами.
Нині в репертуарі тріо вже більше десятка авторських композицій, кілька джазових стандартів у власному аранжуванні, а також оригінальні обробки улюблених творів інших авторів, серед яких Джон Скофілд, Джеймс Браун, Роббен Форд та інші.