Радио

    Сейчас играет:


Слушать онлайн


Слушать в высоком качестве

Слушать в низком качестве


Кремп

Датою свого народження гурт «КРЕМП» вважає 7 листопада 2003 року, саме тоді відбулась перша репетицiя на студiї «Бум-рекордз» («перша» репетиція не тільки в історії гурту, але і в житті усіх її тодішніх учасників, адже, тоді ще школярі, «КРЕМПи» вперше взяли до рук інстументи). В тодішньому «КРЕМПі» грали Косован Антон, Стеценко Вова, Чеботарян Паша та Мельник Лілія.

Навесні 2005 року Стеценко Вова переїхав до Іспанії, тому гурт на певний час залишився без басиста. В тому ж році на фестиваль «Червона рута-2005» до Києва з гуртом «КРЕМП» у якості басиста поїхавМакарчук Олександр (насправді барабанщик). Тоді Ліля з хлопцями стали дипломантами «Червоної Рути-2005».

Приїхавши з фестивалю, через кілька місяців «КРЕМПи» змінили барабанщика: місце Косована Антоназайняв той самий Саша Макарчук (тимчасовий басист гурту). І знову гурт залишився без бас-гітариста.

Після надто довгих пошуків бас-гітариста, напередодні півфіналу «Перлин сезону 2006» (травень 2006 року) у Києві, у гурті з'являється новий басист - Вигнан Вадим. У творчості гурту починається переламний період.

Приблизно в травні 2007 року, Макарчук Саша за власним бажанням іде з гурту, та в червні цього ж року гурт відіграє один концерт (присвячений ювілею однієї чернівецької радіостанції) із Івашкіним Олексієм(барабанщик з Тамбова). Через місяць Льоші доводиться поїхати до Росії на півроку, тому у «КРЕМПі» з'являється новий барабанщик - Легкодух Антон (в гурті почав грати за тиждень до відбіркового туру на фестиваль «Відродження-2007»). Невдовзі, із своїм новим барабанщиком гурт відіграв на фестивалі «Відродження-2007» у якості гостей, потім ще один концерт («Пісняри», Ірина Білик, «Тартак» м. Чернівці), з'їздили на фестиваль «Червона Рута-2007» (де стали «лауреатами ІІ-ї премії»).

Склад гурту не змінювався аж до середини квітня 2008 року, коли один із засновників гурту - Павло Чеботарян (соло-гітарист) був змушений залишити гурт. На даному етапі було б не погано взяти нового соло гітариста, але музиканти вирішили ризикнути і залишили за собою статус тріо: вокалістка гурту Мельник Лілія взяла на себе усі соло і ритм партії, ставши єдиною гітаристкою у гурті; всі пісні були перебудовані на три інструменти.

Серпень 2008 року: гурт «КРЕМП» ЗНОВУ змінює барабанщика: місце Легкодуха Антона займає той самийСаша Макарчук, що також стало переламним моментом в історії гурту.

Минає пів року і наприкінці лютого (а саме 19 лютого 2009 року) через дуже серйозні і неприємні обставини гурт «КРЕМП» був змушеним змінити басиста, який грав з ними більше 2х років і зробив надзвичайно великий внесок у розвиток гурту. В той самий день Ліля Мельник та Сашко Макарчук запропонувалиЛитвину Олексію зайняти місце басиста. Льоша погоджується.

Через рік, 19 лютого 2010 року, місце ударника замість Макарчука Олександра займає Горський Михайло.