Радио

    Сейчас играет:


Слушать онлайн


Слушать в высоком качестве

Слушать в низком качестве


Animals Session

Рок-група Animals’ Session була заснована у серпні 2001 року в місті Миколаєві (Україна). Учасники – спочатку їх було двоє – Денис Ткач (гітара) та Микола Усатий (бас-гітара) – хотіли відновити музичні традиції 60-70-их років. Стиль гурту, який  існував спочатку як суто домашній проект, скоріше можна було віднести до класичного року з елементами блюзу.

Свою музику учасники присвячували різним тваринам (звідси назва студійних сесій – «Animals») та явищам природи. Записи триб’ют-пісень деяких легендарних музикантів 70-их років був у той час засобом нагадати всім, що таке справжня рок-музика. Наприкінці того ж 2001 року в групі з’явився вокаліст  Віктор Росинський, за участю якого завершився запис першого пробного альбому «Stay Tuned», а у 2002 році Animals’ Session записали  альбом «Session II».

Наступним був «ObSession» (2003),  після його презентації видатний музикант Миколаєва Володимир Макаровський познайомив хлопців із своєю дочкою Олександрою. Саме з нею у 2004 році, після того, як Віктор Росинський покинув групу,  було записано наступний альбом «Ruins of Babylon». Це був  перший  по-справжньому зрілий альбомом, прикрашений  незвичайним вокалом Олександри Макаровської.

Однак участь у різноманітних українських Національних та Міжнародних конкурсах група Animals’ Session бере лише з 2005 року, коли до її складу приєднався барабанщик Олексій Молчанов. Наступні альбоми  «Ruins of Babylon» (2004) та «Searching For the Sun» (2006) були визнані кращими на місцевому рок-фестивалі «Обойма».

Зараз гурт  працює над новим матеріалом для наступного альбому, виступає на рок-фестивалях України та в арт-клубах столиці.

Хочете дізнатись більше? Просто послухайте!

Налаштуйтеся  на частоту Animals’ Session!