Радио

    Сейчас играет:


Слушать онлайн


Слушать в высоком качестве

Слушать в низком качестве


Культра

Культове місце! Культові страви! Культовий заклад! Культ Ра!

Руський клуб «Культ Ра» - серце Всесвіту, на Києвій горі, де нащадки пРАбатька Орія творять світлий простір сучасності.

Завітавши до нас, Ви потРАпите до найсамобутнішого етно-рестоРАну Києва, відчуєте сакральний світ Орійської культури, знаки та символи якої творять сонячну магію простору, наповнитесь силою зрощених Сонцем дарів, енергією творчості та мудрістю книг!

Простір Руського клубу "Культ Ра" - триєдність трапезної, чайовні та книгарні.

Трапезна руських страв сили - це вишукана здорова їжа, приготована з домашніх продуктів за слов'янськими рецептами. Настінні розписи та оздоблення зали - праця митця Олексія Альошкіна.

У книгарні Ви знайдете художні, іторичні, дитячі, ведичні українські книги та музичні диски, трипільську кераміку, слов'янські обереги, посуд ручної роботи, унікальні прикраси з міді.

Господарі ж цього простору у гостинній та затишній чайовні пригостять Вас цілющими трав'яними зборами, прадавніми медовими напоями на основі трав, спецій та прянощів, запашною кавою, що її варять на піску з любов'ю та чистими думками. 

 

Щосуботи ми весело проводимо час на майтер-класах по ліпці з полімерної та звичайної глини, створюємо своїми руками мотанки - українські традиційні ляльки-обереги, варимо натуральне мило за особливою технологією холодного миловаріння.

Разом ми зможемо навчитися нового, пробудити у собі творчу енергію, яка ще, можливо, дрімає. Адже, коли наші руки виконують кРАсиву роботу - стає мило-мило та спокійно на душі.         

 Зверніть увагу:    

НЕМАЄ  ЖОДНИХ ВІКОВИХ ОБМЕЖЕНЬ!  ТУТ - НЕ ТІЛЬКИ ДІТИ !!!

Запрошуємо усіх! 

 

А ще, у нас поширене правило :

МОЖНА РОБИТИ ВСЕ, ЩО ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ, ЯКЩО ВОНО НЕ ЗАВАЖАЄ ІНШИМ!

Тому, заходьте - будемо розвиватися разом, шукати нове, досі незвідане.  

З приводу організації нових творчих цікавинок, та тим, кому просто хочеться з нами поговорити, просимо звертатися за номерами нижче вказаних телефонів або приходьте до нас за адресою:

м. Київ, вул. Володимирська, 4.

тел. 044 331 59 48 та 067 231 80 16

kultra.org


Telephones: 044 331 59 48; 067 231 80 16
Address: м. Київ, вул. Володимирська, 4
Map: